Wspólna modlitwa w Domu z Duszą

Możliwość spotkania się i wspólnej modlitwy w Domu z Duszą to bardzo ważny dla nas moment. Od teraz to miejsce służy temu, do czego przez tyle czasu je przygotowywaliśmy – spotkaniu z drugim człowiekiem i z Bogiem.

20 lipca Wspólnota Strumienie Wody Żywej, z której wyrasta nasza fundacja, modliła się w nowym wnętrzu Domu z Duszą. Spotkaniu towarzyszyła atmosfera radości z osiągniętego celu. Były ciastka i dobra kawa. Była też wielka wdzięczność Bogu i wzajemna modlitwa wstawiennicza. Podczas spotkania podążaliśmy za przypowieścią o siewcy, tłumaczoną przez zaprzyjaźnionego z naszą wspólnotą ks. Krzysztofa Wonsa. 

Wśród licznie zgromadzonych, byli też nowi członkowie naszej wspólnoty, którzy należą do jej parafialnych filii w miejscach, gdzie niedawno zakończyliśmy kursy Alpha: w Bochnia (św. Pawła), Proszówkach i w Nowym Wiśniczu.

Jednak ta radość to nie koniec naszych działań: wciąż pozostaje wyposażenie sali spotkań, dokończenie remontu kuchni oraz dalsze prace na poddaszu. Kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych wymaga też ogród. Wesprzyj te działania TUTAJ!